O tradycji firmy

Kamieniarstwo Pawelec to firma założona w 1973r.

W skład naszej oferty wchodzą realizacje z zakresu nagrobków, akcesoriów nagrobkowych, a także innych wyrobów kamieniarskich. Posiadamy wiele dostępnych od ręki wzorów, które obowiązują we wszystkich oferowanych przez nas kategoriach produktowych. W przypadku indywidualnych zamówień lub bardziej zaawansowanych projektów, także jesteśmy do dyspozycji klientów. W naszych szeregach mamy mistrza kamieniarstwa, dzięki któremu nawet skomplikowane zamówienia nie będą dla nas problemem.

Głównym elementem naszej działalności są nagrobki i pomniki. Posiadamy ponad 500 gotowych wzorów, dostępnych od zaraz. Są to zarówno nagrobki pojedyncze, podwójne, jak i dziecięce.

Możliwość dostosowania projektu do wymagań klienta oraz szeroka paleta kolorystyczna powoduje, że jesteśmy w stanie wpisać się we wszystkie gusta.

Oprócz samych nagrobków posiadamy duży wybór akcesoriów na grób. Są to m.in. misy, wazony, lampiony, a także cmentarne ławki . Doświadczenie w obróbce granitu sprawia, że wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi kamieniarskie związane z wystrojem wnętrz. W swoim portfolio mamy np. parapety, blaty oraz podłogi wykonane z najwyższej jakości naturalnego kamienia.

Wyróżniamy się produkcją poprzez rozwijający się park maszynowy jak i trwałością montażu nagrobków, które daje nam bardzo wysoką pozycję w świecie kamieniarstwa poprzez zastosowanie najnowszych technologii odpornych na warunki atmosferyczne, które nam towarzyszą.

O FIRMIE

Jest to zakład kamieniarski z tradycjami przechodzącymi z rąk ojca na syna (trzecie pokolenie). Dzięki ogromnemu doświadczeniu, posiadamy duży wachlarz usług, które świadczymy na najwyższym poziomie. Zdobyte kontakty krajowe jak i zagraniczne oraz współpraca z tamtejszymi firmami, pozwalają nam na utrzymanie konkurencyjnych cen. Jako firma rozwijamy się każdego dnia i codziennie poznajemy nowe trędy kamieniarskie, które wykorzystujemy w naszej twórczości. Każdego kto obdarzy nas zaufaniem odwdzięczymy się jakością zadowolenia

Szef firmy, Kamil, to bardzo pracowity, uczciwy, rzetelny i utalentowany człowiek. Nikt nie robi takich pomników jak Kamil. Jak będę wybierał się na tamten świat, to też zamówię pomnik.

Robert Pławczyk